Haber

Onu yok sayan Erdoğan’a Sinan Oğan’dan jet tepki! 14 Mayıs’ı işaretledi

Elazığ’daki afet evleri için düzenlenen temel atma töreninde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu’nca adaylığı onaylanan üç isim hakkında konuştu. Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ve Sinan Ogan hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

“TARAFLARI SAYMAYA GEREK YOK”

Erdoğan, “Bir yanda bölücüler Mart Kemal. Bir yanda Muharrem var. Bir yanda saymaya gerek yok. Ömrünün son 40 yılını adaması adettendir.” belediye başkanı, başbakan ve cumhurbaşkanı olarak ülkesine ve milletine, Türkiye’nin demokrasisine ve demokrasisine hizmet için bir hayat. Ekonomisi çok yol kat etmiş bir kardeşiniz var.” söz konusu.

SİNAN OĞAN’DAN CEVAP

Erdoğan’ın Sinan Oğan ile ilgili “Yandakileri saymaya gerek yok” sözleri yanıt buldu. Sosyal medyadan açıklama yapan Oğan, “Sevgili Türk milleti, Türk milliyetçileri ve Kemalist aday Sinan Ogan, Sayın Erdoğan ‘saymaya gerek yok’ dedi. Bu bakış açısı aslında onların bilinçaltının dışavurumudur. Onlara göre, Türk milliyetçilerinin oyu ‘çocuk oyuncağı’ ama Sayın Erdoğan 14 Mayıs’ta çantanın içindekini yeterince görecektir. Unutmayın Sayın Erdoğan cüceyi bizim payımız sayıyorlar”.

haber-unye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu